Content

Helmeaabits

Aafrika türkiis- poolvääriskivi Aafrika türkiis on positiivsete muutuste ja uute võimaluste kivi. Annab julgust teha muutusi ja püsida valitud rajal.

Aafrika türkiis annab sisemist tarkust ning toetab eesmärkide saavutamisel.

 

Aafrika türkiis ei ole tegelikult türkiis, on türkiisi meenutav jaspis!

Ahhaat- poolvääriskivi Ahhaat leevendab ja rahustab, tema toime on aeglane, ent ülimalt võimas. Tervendades südames peituvat viha ja kibestumist, transformeerib ahhaat sisemist negativismi ning annab julgust uuteks algusteks.

Innustades saama uusi elukogemusi, toetab stabiilset vaimset kasvu, tasakaalustab aurat ning ravib emotsionaalseid traumasid, soodustab eneseusalduse taastumist ning negatiivsusest ja südamevsüdamevalust ülesaamist.

Parandab keskendumisvõimet ning aitab leida probleemidele praktisi lahendusi.

Akvamariin- poolvääriskivi See suurepärane meditatsioonikivi moodustab aura ümber otsekui kaitsekilbi, kutsub esile kõrgeid teadvusseisundeid ning innustab pühenduma inimkonna teenimisele.

 

Akvamariin sobib tundlikele inimestele, suurendab sallivust ja toetab kõiki, kes kannavad kohustuste koormat.

 

 

Ametüst- poolvääriskivi Rahu toov kristall, mis suurendab lootust, tõstab tuju ja rahustab hirme. Aitab tuua selgust, lõõgastust, rahuliku une, kaitseb ja toetab rasketel aegadel. Aitab vabaneda halbadest harjumustest, nt alkoholismist.

Vahendab tervendavat violetset valgussagedust, mistõttu on ametüsti läbi aegade kasutatud tervendamiseks.

Aventuriin- poolvääriskivi Aventuriin on väga hea jõukuse kivi. Hea väljaspoolt tuleva stressi kaitsja. See kristall muudab negatiivsed situatsioonid kahjutuks ja pöörab need ümber. Tugevdab liidriomadusi ja otsustavust. Edendab kaastunnet ja empaatiat ning soodustab sihikindlust.

Aventuriin ergutab taju ja suurendab loovust. Loob harmoonia keha ja vaimu vahel.Aventuriin leevendab viha ja ärritust. See stimuleerib emotsionaalset taastumist ja võimaldab elada iseenda südames.

 

Fireline helmeniit Fireline on vahatatud, põimitud helmeniit, mille koostises sisaldub tugevaim ja vastupidavaim polüetüleen-materjal. Sobib eriti hästi suurt vastupidavust nõudvatesse helmestöödesse, mille jaoks niit või tamiil jääb nõrgaks.
Fossiil- looduslik kivi Looduslik fossiilkivi on moodustunud sügaval meremudas aastatuhandete jooksul purunenud merekarpide tükkidest. Karbitükid on muutunud kiviks, mis talletab endas ürgset elu
Haoliit- poolvääriskivi HAOLIIT lubab teil jääda ustavaks nii iseenda kui oma sisemise tarkuse suhtes. See kivi paneb aluse vaimsele häälestatusele ning valmistab teid ette vaimsete äratundmisteni jõudmiseks.

Taskusse pandud haoliit imab endasse nii teie endis peituva kui ka kogu teile suunatud viha. Haoliit aitab sõnastada nii vaimseid kui materiaalseid püüdlusi, hõlbustab nende saavutamist ning soodustades rahulikku ja mõistlikku suhtlemist.

Helmenõel Helmenõel on spetsiaalne kitsa silmaga nõel, mahtumaks läbi ka eriti väikese auguga helmestest.
Hematiit Hematiit harmoniseerib vaimu, keha ja hinge, on tõhus maanduskivi, eemaldab energia ülejäägid ning eraldab teie emotsioonid teiste inimeste omadest.

See ellujäämisvõimet parandav kivi aitab alateadvuses peituvale ligi pääseda, suunates tähelepanu teie elu juhtivatele täitumata soovidele.

Aitab kaasa vigadest õppimisele. Parandab mälu, kuid hematiiti ei ole soovitatav hoida põletikulise koha peal ega kasutada järjest pikkade perioodide vältel.

Hemimorfiit- poolvääriskivi Hemimorfiit on heaolu ja rõõmu kivi, mis aitab kaasa positiivse mina-pildi kujunemisele.

Probleemsete suhete korral on ideaalne harmoonia kivi. Aitab olla sinul see, kes sa oled ning aitab mõista teise inimese eneseväljenduse vajadust.

Vabastab vihast ja vaenulikkusest ning negatiivsetest emotsioonidest.

Loob sisemist tasakaalu ning loomingulist energiat.

Jadeiit- poolvääriskivi Jadeiit soodustab eneseleidmist, hoolitseb elus hädavajaliku tasakaalu eest: aktiivsuse eest aegluse korral ja rahu eest ülekoormuse puhul. See kivi muudab inimese väga dünaamiliseks ja vaimuerksaks.
Jaspis- poolvääriskivi JASPIS on tuntud kui „ülim toitja”, hoiab ja toetab stressirohketel aegadel, ühendades tervikuks elu kõik erinevad aspektid.

Kaitset pakkudes kogub jaspis endasse negatiivse energia.

Andes julgust probleemidele enesekindlalt vastu seista ning enda suhtes ausaks jääda, tagab jaspis otsusekindluse kõigis püüdlustes ning on toeks olukorras, kus konflikt on vältimatu. See kivi soodustab kiiret mõttetegevust, parandab organisatoorseid võimeid ja ettenägemisvõimet uute projektide algatamisel.

Karneool- poolvääriskivi KARNEOOLI kuldsete sügislehtede taoline värv sümboliseerib küpset, sensuaalset ilu; inimest kes suudab ja tahab oma hinge sisemisi väärtusi teistega jagada. Ta muudab inimese sotsiaalsemaks, õpetab teda rõõmu tundma oma keha ja maise elu suurepärasuse üle, äratades seksuaalset iha. Ta sobib inimestele, kellel on raske oma seksuaalseid soove väljendada.

Karneool lisab inimesele optimismi, vastupidavust ja sallivust.

Kuukivi- poolvääriskivi Kuukivi on rahulikkuse, õnne ja emotsioonide tasakaalu looja. Suurendab intuitsiooni, selgeltnägemise võimeid ja ühendust oma väega. Toetab inimestevahelist armastavat suhtlemist ja abistab naisi oma naiseliku veetluse suurendamises.

Kuukivi on peetud armunute kiviks. Samuti naiste väekiviks, kuna on ühenduses Kuu energiate ja tsüklitega. Sümboolselt on teda juba iidsetest aegadest seostatud kuu, viljakuse, emaduse ja naiselikkuse jõuga.

Küaniit- poolvääriskivi Küaniit aitab oma kandjal mõista keha pühadust ning seeläbi muuta oma igapäevaseid harjumusi tervislikumaks. Selle kristalli abil on võimalik oma kehasse juhtida ka tervendavat ja ergutavat energiat.

Ta puhastab mõttejõudu ning aitab mõista seda, kuidas meeltes sisalduv info loob ümbritsevat tegelikkust.

Küaniit muudab oma kandja rahulikuks ning toob selgust kõigisse meeltesse.

Sageli kasutatakse seda kristalli samuti unenägude meenutamisel ning unes nähtu mäletamiseks.

Laavakivi Vulkaaniline kivim, mis on tohutu kuumuse ja surve mõjul kivistunud sulanud laava. Seega on sellesse kivisse talletunud määratu vägi ning tule-energia.

On tugevuse ja julguse kivi, mis aitab säilitada selgust, stabiilsust ja tasakaalu tormiliste elumuutuste keskel. Laavakivi on abiks kõigile neile, kelle elus toimuvad intensiivsed muutused. Kivi toetab emotsionaalset rahu, püsivust ja kannatlikkust.

Võimendab heaolu- ja rahutunnet ning toetab loomingulisust.

Labradoriit- poolvääriskivi Labradoriit on maagia ja transformatsiooni kristall. Tema näol on tegemist väeka kaitsekivi ning valgusetoojaga. Ta suurendab kandja intuitsiooni, vaimsete võimete arengut ning soosib sisemiste annete ja oskuste avastamist.

 

Ta avardab vaimset nägemist, õpetab vaikselt kuulama oma sisemist häält. Labradoriit on heaks abiliseks ka unenägude mäletamisel.

Kaitseb edukalt oma kandjat ning kodu. Välisukse kohale riputatud labradoriit kaitseb kodu kutsumata külaliste ning ebameeldiva eest.

Lasuriit- poolvääriskivi LASURIIT ehk Lapis lazuli , on kõrgelt hinnatud juba tuhandeid aastaid, Vanas Egiptuses usuti, et see juhatab hinge surematusesse ja avab südame armastusele.

Sisendades sügavat rahu, on lapsi lazuli efektiivne kaitsekivi. Püüab kinni psüühilise rünnaku ning saadab selle tagasi sinna, kust see tuli. Aitab väljendada rahumeelselt oma arvamust, harmoniseerib konflikte ning on abiks vastutuse võtmisel. Kui allasurutud viha tekitab pingeid, aitab lapis lazuli seda viha vabastada.

Leopardinaha- jaspis- poolvääriskivi Leopardinaha-jaspis aitab saada vabaks välistest mõjutustest ning toetab sisemise juhtimise kuulamist ja järgimist. See kivi vähendab ebakindlust, tervendab emotsionaalkeha ning tugevdab individuaalsuse tunnet. Kui soovite leida tasakaalu pasiivsuse ja aktiivsuse, vaimususe ja emotsioonide vahel, siis sobib selleks just leopardinaha-jaspis. Tugevdades keha loomulikku vastupanuvõimet, toetab leopardinaha-jaspis ka tervena püsimist.
Mahagon- obsidiaan

poolvääriskivi

See maandav ja kaitsev kivi resoneerub Maaga ning annab tugevust aegadel, mil seda kõige enam vajatakse, kõrvaldab energiablokeeringuid ning stimuleerib kasvu kõikidel tasanditel.

Mahagonobsidiaan on stabiliseeriv kivi, mis tugevdab nõrka aurat.

Kehal kantuna leevendab valu ja parandab vereringet.

Malahhiit- poolvääriskivi MALAHHIIT kaitseb kurja silma, nõiduse ja kurjade vaimude eest. Malahhiit on vägev energia vahendaja, mille mõju muudab elu intensiivsemaks. See näitab teile armutult teie vaimsel kasvul eesolevaid takistusi, tuues pinnale sügavad tunded ja psühhosomaatilised põhjused, katkestades soovimatud sidemed ning oma aja ära elanud mustrid ja õpetades vastutama oma tegude, mõtete ja tunnete eest.

Tähtsa kaitsekivina tõmbab malahhiit keskkonnast ja kehast endasse negatiivsed energiad ja ained.

Marmor MARMOR on puhastav kivi, mis toetab verd, nahka ja keha puhastamisega seotud süsteeme. Marmor aitab säilitada enesekontrolli, toetab oma mõtete valitsemist ning võimendab meelerahu. Aitab säilitada kainet mõistust ja tasakaalustab kodu, südame ja sisemiste veendumustega seotud valdkondi. See kivi toetab unenägude meelespidamist ning pakub kaitset nii füüsilisel kui emotsionaalsel tasandil.
Mäekristall- poolvääriskivi Mäekristall puhastab ja tasakaalustab kogu energiavälja täiuslikku seisundisse - ühendab vaimse füüsilisega. Ennetab haigusi, toimib hingetervendajana ja häälestab kõrgemale juhatusele.

Mäekristall on suurepärane abiline kõikide elujuhtumite ja probleemide korral. Suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu, mistõttu on eriti hea kaaslane tööl ja õppimisel.

Oonüks- poolvääriskivi Jõuduandev ning hirmudest vabanemist soodustav oonüks kaitseb pimedatel öödel ja üksildastes paikades.

Sellest vanadest harjumustest lahti saada aitavast eraldamiskivist on abi suhte stabiliseerimisel või, kui suhe on oma aja ära elanud, sellest vabanemisel. Mõtteid talletades, hoiab oonüks alal selle kandja mälestused kõigist tema kogemustest.

Opaliit OPALIIT- on inimeste poolt valmistatud Inglite kristall.

 

Opaliit aitab meid ümbritsevate kaitseinglitega kontakti saada ning meie Aura muuta nende jaoks vastuvõtvamaks. Opaliidi kristall sobib ideaalselt lastele, aidates neil enda kaitseingliga suhelda ning mõista eluolemust. Opaliidi kaasas kandmine annab sulle võimaluse Inglite poolt kaitstud olla. Opaliidiga on võimalik kaitse võrgustik enda ümber ning koju luua.

Päikesekivi- poolvääriskivi Päikesekivi pakub kaitset destruktiivsete jõudude vastu, sisendab elurõõmu ja tugevdab intuitsiooni. Taastab elu magususe ja aitab teil vajadusel ennast hellitada, lastes sealjuures teie kõrgemal minal nähtavaks saada ning kiirgama hakata.

See traditsiooniliselt heatahtlike jumalate, õnne ja eduga seotud alkeemiline kivi ühendab teid Päikese taastava jõuga.

Kui teile valmistab raskusi „ei” ütlemine või kui kipute pidevalt ohvreid tooma, kandke päikesekivi endaga kogu aeg kaasas.

Püriit- poolvääriskivi Püriit on suurepärane energiakilp. See tõkestab negatiivset energiat ja saasteaineid, kaasa arvatud nakkushaigused. Püriit on väga positiivne kivi, mis saab jagu inertsusest ja küündimatusest. Töölauale pandud püriiditükk annab ümbritsevale alale energiat. Püriit leevendab ärevust ja frustratsiooni ning suurendab eneseväärikust ja eneseusaldust.

Püriidi mõjul kiireneb mentaalne aktiivsus, paraneb mälu ja analüüsivõime. Püriidist on abi melanhoolias ja sügavas meeleheites.

Rodokrosiit- poolvääriskivi Rodokrosiit on armastuse kivi. Toob ellu armastust, vaigistab tormilisi emotsioone, täidab hinge õnne ja rõõmuga. Südametervendajana aitab vabaneda madalast enesehinnangust ja valusatest mälestustest. Õpetab sind ennast väärtustama ja armastama sellisena nagu oled.
Rodoniit- poolvääriskivi Rodoniit loob heaolutunnet, suurendab armastust ja parandab hingehaavu. On väga hea rahustaja ja emotsioonide tervendaja, aidates andestada ja avada südame sügavametele tunnetele. Abistab enese kõrgema potensiaali ja võimete avastamisel.
Roosa kvarts- poolvääriskivi Roosa kvarts on peamine südamekeskuse ja armastusekivi. On puhta tingimusteta armastuse kristall, toob su ellu armastust, harmooniat ja õnnetunnet. Annab lootust ja usku, ravib hingehaavu ja leevendab stressi. Õpetab elama õnnelikult ja armastavalt läbi südame.

Roosa kvarts tugevdab olemasolevat suhet partneriga ning vajadusel taastab partneritevahelist usaldust ja harmooniat.

Aitab ellu tõmmata ka uut armastust.

Serpentiin- poolvääriskivi Serpentiin on kaitsev ja maandav kivi, mida kasutati juba iidsetel aegadel kaitsvate amulettide valmistamiseks. Tegemist on tugeva energiaallikaga, mis toob kandja ellu kaitstuse ja emotsionaalse tasakaalu tunde. Serpentiini asetamine elumaja nurkadesse, taastab kodus rahu ja harmoonia.

Sodaliit- poolvääriskivi Sodaliit toetab suhtlemist ja eneseväljendamist. Rahustab emotsionaalset ülitundlikkust ja toob sisemise rahu. Abistab sügavatest hirmudest ja kontrollimehhanismidest vabanemisel. Sodaliidi energiad võimendavad vaimseid võimeid, sünnipäraseid andeid ja tugevdavad intuitsiooni.
Tiigrisilm- poolvääriskivi Tugevdab kandja enesekindlust, julgust, annab täiendavat energiat ning tekitab kõikjal maailmas kodutunde. Seetõttu peetaksei tiigrisilma ennekõike meheliku energiaga kristalliks .

Tiigrisilm on ka küllusekivi ning toob oma kandjale edu ja jõukust ning tal on tugevad kaitsvad omadused. Ta ei kaitse üksnes psüühiliste rünnakute eest, vaid hoiab kandjat ka õnnetusjuhtumite ja negatiivse energia eest kaitstuna .

 

Türkiis- poolvääriskivi Türkiis on kaitsev ja õnne toov kivi. Ta tõmbab negatiivse energia enda peale ja hoiatab omanikku värvi muutes ohu, õnnetuste, vägivalla ja haiguste eest.

Ta aitab end sõnades paremini väljendada ning avab loovuse kanaleid.

Kivi energia on naiselik ning suurendab helluse ja armastamise võimet. Ta aitab paremini mõista teiste inimeste tundeid ja suurendab kaastunnet kõigi elusolendite vastu. Ta muudab kurvameelsed jälle rõõmsaks, annab jõudu keerulist olukorda kergemaks muuta.

Ultra Suede kunst-seemisnahk Ultra Suede kunst-seemisnahk on eriti pehme, samas väga vastupidav materjal. Sobib kasutamiseks nii alusmaterjalina helmestöödes, kui ka naha asemel töö tagumise poole viimistlemiseks helmestikandi ja soutache töödes.
Unakiit- poolvääriskivi Unakiit on tõeliselt hea emotsionaalkeha tervendaja, vabastades sind õrnalt südames olevatest valusatest tunnetest, armukadedusest, enesehaletsusest ja alaväärsustundest. Suurendab headust, kaastunnet, armastust teiste ja iseenda vastu. Harmoniseerib suhteid nii partnerite vahel, kui ka sõprade ja kolleegide vahelisi suhteid.

Aitab näha elu ilusat poolt, tõsta meeleolu ja olla optimistlikum tuleviku osas. Kui sul on halbasid harjumusi ja kinnismõtteid, siis aitab nendest vabaneda.

Ümarotsalised tangid Käsitöötangid ehete valmistamiseks. Ümaraotsaliste tangide abil on on võimalik painutada ehtenõela ots ümaraks aasaks, mille abil ühendada helmes kõrvarõngakonksu või mõne muu sobiva tarvikuga.

Käsitöötangid ehete valmistamiseks. Ümaraotsaliste tangide abil on on võimalik painutada ehtenõela ots ümaraks aasaks, mille abil ühendada helmes kõrvarõngakonksu või mõne muu sobiva tarvikuga.